Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Pielęgniarka - Praca w Irlandii

Pielęgniarka - Praca w IrlandiiEPSN Workforce Poland wraz z Klientem Four Seasons Healthcare poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy zainteresownaych pracą w domach opieki w Irlandii Północnej.

Zakres obowiązków:
-Podstawowe czynności pielęgniarskie (zmiana opatrunku, cewnika)
-Sprawdzanie czynności życiowych
-Podawanie leków
-Współpraca z personelem medycznym

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Rejestracja w NMC lub w trakcie
-Gotowość do podjęcia pracy za granicą
-Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Uwaga! 13.06 odbędzie się spotkanie rekrutacyjno-informacyjne w Warszawie. Zapraszamy do przesyłania CV i bezpłatnej rejestracji.
Pensja:
Lokalizacja: Belfast
Firma: EPSN Workforce Poland
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane ofertą oraz spotkaniem prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony. i.modzelewska@epsnworkforce.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 662 razy | 28-04-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ