Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pielegniarka - dom opieki w Karlsruhe ( Niemcy)

Pielegniarka - dom opieki w Karlsruhe ( Niemcy)Dom Opieki w Karlsruhe poszukuje pielegniarek.

Atrakcyjna praca dla pielęgniarki z uznanym dyplomem i dobrą znajomością języka niemieckiego!
Pracodawca - Evangelische Stadtmission #8211; oferuje prace pod patronatem instytucji koscielnej z ponadprzecietnymi zarobkami, premiami oraz swiadczeniami. Pracodawca szuka pielegniarki z uznanym dyplomem.

Informacje:
# Zarobek: 3.187 Euro brutto + dodatki,
# po 2 latach - 3.321 euro brutto + dodatki
# 13 pensja
# 30 dni urlopu
# Specjalny dodatek do emerytury i wiele innych
# Możliwość zakwaterowania
# Opieka polskiego koordynatora
# Pomoc polskiej pielegniarki ktora juz tam pracuje od dluzszego czasu

Wymagania:
# dyplom pielęgniarki
# język niemiecki min. B1
# mile widziane doświadczenie zawodowe

Beta active Elisabeth Sobiech jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej. Współpracujemy z pracodawcami na terenie całych Niemiec. Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już ponad 500 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrendnio z niemieckim pracodawcą. Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy

Zainteresowala Cie ta oferta pracy? A moze chcialabys sie dowiedziec jak wyglada wspolpraca z nami i zapytac o inne oferty? Jestesmy tu wlasnie dla Ciebie, by pomoc Ci bezpiecznie wyjechac do pracy w Niemczech i pomoc Ci uznac Twoj dyplom.Beta aktive Elisabeth Sobiech nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!
Pensja:
Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy
Firma: beta-active
Kontakt
Oferta pracy Pielegniarka - dom opieki w Karlsruhe ( Niemcy) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

beta-active | Czytano 420 razy | 21-10-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.