Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Piekarz Niemcy

Piekarz NiemcyFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: miasto Bredenborn, Westfalia zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Pracodawcą jest niemiecka piekarnia z długoletnią tradycją z małego miasta Bredenborn (40 km od miasta Paderborn), Westfalia zachodnie Niemcy
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 165 do 175 godz. mies., 5 dni tygodniowo. Możliwe praca przez 6 dni tygodniowo
Godziny pracy są TYLKO na nocną zmianę od godz. 22:30 do 6 rano

Główne obowiązki:
Wyrabianie, formowanie ciasta i wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni
Obsługa maszyn i pieca do pieczenia
Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:
Wykształcenie ukierunkowane piekarz lub cukiernik
Doświadczenie zawodowe zalecane, ale niekonieczne, gdyż nastąpi szkolenie zawodowe na miejscu pracy
Wysoka motywacja do pracy w piekarni oraz do nabycia praktyki przy produkcji pieczywa według tradycjonalnych przepisów pracodawcy
Konieczna minimalna znajomość języka niemieckiego oraz zamiar nauki języka niemieckiego
Akceptacja pracy wyłącznie na zmianę nocną rownież podczas weekendu
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
Wyjazd na długi okres do Niemiec do miasta Bredenborn, optymalnie pobyt na stałe. Możliwy wyjazd z żoną (rodziną), która może również pracować w piekarni przy sprzętaniu, albo sprzedawczyni pieczywa

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 27 dni płatnego urlopu
+ Wypłata wszystkich nadgodzin
+ Dodatek 25 do 33% do stawki godzinnej przy pracy na nockę
Wynagrodzenie brutto od 15 do 17, 29 euro / godz.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2100 euro + nadgodziny
+ Premia świąteczna
Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe z internetem)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EastGate | Czytano 263 razy | 01-01-2022