Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Piekarz

PiekarzSTRUDEL FACTORY, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Piekarz w Warszawie (Centrum) do przygotowywanego obiektu gastronomicznego , , wypieki+wino, ,

Obowiązki:
Przygotowywanie wyrobów piekarniczych i cukierniczych
Dopilnowanie zaopatrzenia w półprodukty i surowce niezbędne do wypieków
Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku
Kommunikacija z klientami (open kitchen)

Wymagania:
Doświadczenie na w/w stanowisku min 1 rok
Komunikatywna znajomośc języka angielskiego
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Gotowośc do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dobra znajomość systemów HACCP i BHP
Aktualna książeczka sanitarna
Niebywałą komunikatywnosc i pozytywnie nastawienie
Wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnośc i sumiennośc
Umiejętności pracy w zespole
Dbałość o szczegóły i higienę pracy
Referencje - preferowane

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca dwuzmianowa, 220-280 godzin miesięcznie
Wynagrodzenie 12-13 zł/h, umowa zlecenie
Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji
Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Strudel Sp z o o
Oferta pracy Piekarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 5040 razy | 10-05-2015