Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Pieczarki

PieczarkiNie wiem dlaczego ciągle dają ogłoszenia jak mi odpisano, że lista rezerwowa ma 500 osób i raczej nie ma szans na prace...Nie twierdzę, że oszukują ale poco uparcie dają ogłoszenia????Jak dla mnie podejrzane.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pieczarki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2227 razy | 30-12-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.