Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Pflegehielfeschweiz

PflegehielfeschweizPrzejrzałam ankietę jaką mi przysłali i włosy mi sie zjeżyły, jakiego typu dane każą sobie przesłać internetem?????Pesel, konto bankowe, dane osobowe, nazwiska rodowe rodziców, wizerunek/zdjęcie/....To sie nadaje do prokuratora!!!!!!!! Nie pomagają znależć pracy-jak myslę-ale wyłudzają dane osobowe.Czy myślą, że o pracę opiekunki starają się idioci?

Serdecznie dziękuję za taką pracę i firmę-już raz spłacałam kredyt za kogoś.A swoją drogą-ciekawe czy firma "matka" w Szwajcarii o tym wie....Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pflegehielfeschweiz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 1459 razy | 27-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ