Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

Pasażerowie do Niemiec

Pasażerowie do NiemiecJutro tj 25.02.2014 jadę do Niemiec w okolice stuttgartu do 74564 Crailsheim z 37-600 lubaczowa woj podkarpackie. Jadę krajową a4. Granicę przekraczam w zgorzelcu. dalej jak nawi pokieruje. Mogę zabrać dwie osoby. Koszt do dogadania się.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pasażerowie do Niemiec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

| Czytano 2732 razy | 24-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.