Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Paryz praca

Paryz pracaPARYZ-TREMBLAY RUE CRUPETT 11B---Pracowalam u tego Roberta M. przez prawie rok, oszukal mnie na duzo kasy mowiac ze wplaca mi na konto i na wyjazd dostane wszystko, dostalam 2000E, praca po kilkanascie godzin dziennie, nawet soboty i niedziele dodatkowo za sprzataczke trzeba robic nie wiem jak sciagnac moje pieniadze od nich. moze ktos wie?
Pensja:
Lokalizacja: Zgierz
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Paryz praca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1767 razy | 08-08-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ