Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Para szuka racy

Para szuka racyWitam.
Szukamy pracy za granicą, możliwej dla par. Może to być praca w szklarni, przy zbiorach, sadzonkach, cebulkach, w ogrodzie itp. Jeszcze nie pracowaliśmy za granicą ale bardzo nam na tej pracy zależy.
Ja mam 20 lat, znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Mój partner 28 lat. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici, szybko się uczymy i nabywamy nowe umiejętności, nie mamy nałogów. Swoje obowiązki wykonujemy rzetelnie. Lubimy poznawać nowych ludzi i wspólnie z nimi współpracować. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.

Możemy wyjechać jeszcze w kwietniu nawet na pół roku, ale chcielibyśmy przyjechać do Polski na jeden weekend pod koniec lipca.
Jeśli jest możliwość jakiejś pracy to proszę o kontakt, najlepiej e-mailowy lub przez gadu-gadu.

Pozdrawiam.
Pensja:
Lokalizacja: K/Nowy Sącz
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka racy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1203 razy | 17-04-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.