Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Para szuka pracy za granicą

Para szuka pracy za granicąSzukamy pracy za dobre wynagrodzenie (para) oboje złote rączki kobieta ang średnio zaawansowany i mężczyzna ang podstawowy w dowolnym fachu żadnej pracy się nie boimy . Młodzi, energiczni, pewni Siebie wszystkiego szybko się uczymy nie trzeba nam powtarzać po kilkaset razy co mamy zrobić :) . Możemy też podjąć pracę w gospodarstwie domowym , sprzątanie różnych obiektów, malowanie, ogrodnictwo itp. Interesuje nas praca w Niemczech nie daleko Polski. Prosimy o bezpośredni kontakt z pracodawcą bez pośredników. Proszę dzwonić (smsowac).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka pracy za granicą może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 4595 razy | 22-09-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.