Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

Para szuka pracy od zaraz

Para szuka pracy od zarazJesteśmy pracowitą parą szukającą pracy nawet od zaraz najlepiej na stałe albo na dłuższy okres. Ja mam kilkuletnie doświadczenie na budowie od stanów surowych po wykończenia, a dziewczyna pracowała przy sprzątaniu, zbiorach i w fabryce. Żadna praca nie jest nam straszna, szybko uczymy się nowych obowiązków i jesteśmy bezkonfliktowi. Mamy już wyrobione numery NIN. J.Angielski znamy na poziomie komunikatywnym. Czekamy na Państwa propozycje pod numerem. Adrian.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka pracy od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1616 razy | 15-02-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.