Strona główna >> Finlandia >> Szukam pracy

Para szuka pracy!!!

Para szuka pracy!!!Razem z narzeczonym szukamy pracy. Niecałe 3 miesiące temu zmarło nam dziecko. Strasznie to przeżyłam, ale mój facet to wcale się załamał. Chce razem z nim wyjechać do pracy, nie możemy nic sobie w miarę pewnego ogarnąć. Nie widzę opcji byśmy teraz oddzielnie sobie znajdywali pracę, bez niego nie dam rady, a i wiem że on też mnie potrzebuje. Jeśli znajdzie się dobra dusza która by zorganizowała bądź dała namiary na pracę, odwdzięczymy się przynajmniej finansowo. Interesuje nas dłuższy wyjazd. Bardzo dziękuję za każdą pomoc!!!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka pracy!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2048 razy | 11-01-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.