Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

Para szuka pracy. Hotel, magazyn, opieka, restauracja.

Para szuka pracy. Hotel, magazyn, opieka, restauracja.Oboje język angielski mamy opanowany na poziomie komunikatywnym. Dyspozycyjność od lipca do sierpnia.
Doświadczenie, przebyte kursy, uprawnienia:

Mężczyzna (21 lat - student):
Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia na wózek widłowy.
Certyfikat uprawniający do opieki nad dziećmi na koloniach i wycieczkach.
Książeczka sanepidowska
Dotychczas byłem zatrudniony w call-center i hurtowni książek. Jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej. Co roku w wakacje pracowałem przy zbiorach jabłek, śliwek i czereśni.

Kobieta (22 lata - studentka)
Doświadczenie zawodowe:
- praca w przedszkolu (opieka nad dziećmi)
- praca w kawiarni (parzenie, sprzedaż kawy)
- praca w hostelu (recepcjonistka)
Język ukraiński: biegle w mowie i piśmie.

Oboje jesteśmy studentami, którzy chcieliby zarobić pieniądze na kolejny rok studiów. Cechuje nas pracowitość, sumienność oraz zorganizowanie. Działamy w wielu organizacjach studenckich. Z chęcią rozpatrzymy każdą ofertę pracy.

Kontakt mailowy.
Pozdrawiamy !
Marta i Marcin
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka pracy. Hotel, magazyn, opieka, restauracja. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1401 razy | 26-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.