annakucharska1992
annakucharska1
Adrian Galiński
Adrian Galińsk
synergia
synergia
kocur64
kocur64
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Popularne zawody

Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pani Irma po udarze - zastępstwo, 08.10.2016

Pani Irma po udarze - zastępstwo, 08.10.2016Poszukujemy opiekunki dla seniorki po udarze. Pani ma problemy z wysławianiem się oraz dezorientację w terenie, czasem także nie poznaje członków swojej rodziny. Wymaga ciągłej uwagi oraz opieki.

Zadania : gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego,

doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w
podeszłym wieku,

prawo jazdy,

dobry stan zdrowia,

życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),

składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4000 zł brutto!),

Wynagrodzenie nawet do 1300 EUR netto!

Podpisanie jednej czytelnej umowy,

dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,

pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

pokrycie kosztów podróży w obie strony,

opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!
Pensja: 3000 - 5000 PLN
Lokalizacja:
Firma: Interkadra
Kontakt 4u
Dagmara Kubiś
d.kubis@interkadra.pl
666826255

~Gosc | Czytano 2613 razy | 04-10-2016

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.