Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Pan z Schifflange(Luksmeburg) czeka na opiekę od 28.11.

Pan z Schifflange(Luksmeburg) czeka na opiekę od 28.11.Stan zdrowia

Podopieczny ma 83 lata, 165 cm wzrostu i waży 70 kg. Jest osobą w miarę komunikatywną, jednakże występują początkowe objawy demencji starczej. Pan ma drobne problemy z poruszaniem, z toalety korzysta samodzielnie. Ma problemy z sercem i nadciśnienie.

Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach przy ubieraniu się, toalecie, pilnowanie odpowiedniej ilości przyjmowanych płynów przez podopiecznego, oraz aktywne spędzanie czasu z podopiecznym

Praca w nocy nie występuje, należy być jednak gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Chętnie gra w karty i szachy.

Opieka medyczna przyjeżdża codziennie.

Podopieczny w poniedziałki i piątki od 9 do 17 przebywa w domu opieki pod nadzorem opieki medycznej.

Wymagania

dobra lub mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca

gotowość do wyjazdu 27.11. na dwa miesiące

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz 24 sp. z o.o. sp.k.
Oferta pracy Pan z Schifflange(Luksmeburg) czeka na opiekę od 28.11. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1035 razy | 02-11-2015