Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Pakowanie produktów Bez języka Praca na dłużej - NL

Pakowanie produktów  Bez języka Praca na dłużej - NLSzukasz dobrej pracy w Holandii na dłużej, a do tego bez znajomości języka obcego? Sprawdź naszą ofertę! Start możliwy praktycznie od zaraz. Dzisiaj aplikujesz, wyjeżdzasz w przyszłym tygodniu!
Miejsce pracy: Holandia #8211; wiele lokalizacji
Opis stanowiska:
Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem różnego rodzaju produktów poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Do obowiązków należą głównie: składanie pudełek/ opakowań, etykietowanie, pakowanie przy linii produkcyjnej, ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy.
Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa 12, 5 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas!
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
- Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit/at/OTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!
#8211; Motywacja do pracy
- Gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres
#8211; Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
#8211; Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejsce pracy: Holandia wiele lokalizacji
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Interesujące? Zgłoś się już teraz! CV prosimy o przesyłanie na adres: mmega@ottoworkforce.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 103 razy | 22-05-2023