Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

nenka
nenka
roman
roman
Sorceress
Sorceress
rekrutacja.dk
rekrutacja.dk
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowanie mięsa/Groenlo/10, 68 Euro/h brutto

Pakowanie mięsa/Groenlo/10, 68 Euro/h bruttoDla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu produktów mięsnych i mięsa oraz zbieraniu i realizowaniu zamówień w firmie , która zajmuje się dystrybucją świeżej żywności do marketów. Praca przy mięsie - pakowanie, mycie plastikowych skrzynek , sortowanie mięsa według barwy / koloru , ważenie , praca z nożem. W zakładzie jest kilka stanowisk pracy. Temperatura na hali 7 stopni. Zajmuje około dwóch tygodni, aby się przyzwyczaić.
Lokalizacja : Groenlo
Start pracy : od zaraz
Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- motywacja do pracy
- prawo jazdy kat B
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
Oferujemy:
- Euro 10, 68 brutto/h
- zakwaterowanie (płatne Euro 99/tydz.) Posiadamy różnego rodzaju zakwaterowania - domy, bungalowy, hotele pracownicze.
- ubezpieczenie (płatne Euro 23, 69/tydz.)
- pracę na dłuższy okres czasu
- pracę w temperaturze +7#8217;C
- wypłaty co tydzień
Pensja: 10,68
Lokalizacja: Groenlo
Firma: HolandiaJobs
Kontakt 4u
Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem , z dopiskiem "PAKOWANIE MIĘSA#8221; na adres : joanna@Holandiajobs.pl
Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy wpisana do rejestru pod numerem 23516
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( również na potrzeby przyszłych rekrutacji ) , przez HolandiaJobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu 26-600 , ul. Żeromskiego 86 , dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy , zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych , w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."
Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach.


Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HolandiaJobs | Czytano 25 razy | 22-05-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.