Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowanie jajek Ede

Pakowanie jajek EdeAgencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani

Pakowanie jajek
Miejsce pracy: Ede, Holandia

Opis stanowiska:
#8226;Praca przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
#8226;Pakowanie jajek zapakowanych w kartonowe wytłoczki
#8226;Układanie jajek w wytłoczkach do większych kartonów
#8226;Praca fizyczna (praca stojąca z częstym schylaniem się)

Oferujemy:
#8226;Stawka godzinowa brutto 9, 43 #8364;
#8226;Comiesięczne wypłaty na konto
#8226;Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
#8226;Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
#8226;Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
#8226;Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
#8226;Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
#8226;Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
#8226;Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:
#8226;Pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski)
#8226;Internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Wymagania:
#8226;Mile widziane prawo jazdy
#8226;Chęć do pracy fizycznej w szybkim tempie
#8226;Motywacja i zaangażowanie w pracy
#8226;Chęć do pracy w Holandii na dłuższy okres

KRAZ 1145
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)
Pensja: 9,43
Lokalizacja: Ede
Firma: CoveboOpole
Oferta pracy Pakowanie jajek Ede może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 374 razy | 08-05-2017