Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Pakowanie indyków - Irlandia Północna, Belfast

Pakowanie indyków - Irlandia Północna, BelfastOGŁOSZENIE O PRACĘ W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM (INDYKI)
ZAMIESZCZONE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ Z IRLANDII PÓŁNOCNEJ

- rodzaj pracy: Praca na linii produkcyjnej przy wykrajaniu/wykrawaniu mięsa, praca przy segregacji mięsa i pakowaniu. Ponadto utrzymywanie czystości oraz sprzątanie miejsca pracy. Również pracodawca może zlecić pracę przy chwytaniu żywych indyków i umieszczaniu w maszynie transportującej do ubojni.
- główne obszary produkcji: Strefa produkcyjna (rzeźnia) oraz strefa gotowania (ubój, pakowanie indyków oraz ich części tj. serca, wątroby do worków zamykanych próżniowo, pakowanie mięsa surowego), ponadto strefa magazynowa (końcowy etap produkcji) - pakowanie gotowych indyków, wkładanie do opakowań zbiorczych oraz układanie na paletach.
- branża: Przetwórstwo mięsne (indyki).
- państwo: Irlandia Północna, okolice Belfastu.

Długość kontraktu:
24 październik - 22 grudzień 2016 (kontrakt 8-tygodniowy)
21 listopad - 22 grudzień 2016 (kontrakt 4-tygodniowy)

Wynagrodzenie:
Stawka godzinowa - #163;7, 20/h (dla osób powyżej 25 lat)
Stawka godzinowa - #163;6, 70/h (dla osób poniżej 25 lat)
+ bonusy #163;658, 23-#163;915, 36 (w przypadku ukończenia kontraktu)

Zakwaterowanie:
Koszt: #163;8, 00 dziennie (odciągane z pensji)

OFERTA PRACY:
Stanowisko: Pakowanie indyków (kontrakt świąteczny 2016)
Kraj: Irlandia Północna, Okolice Belfastu
Nr oferty: 501

WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórni mięsa lecz niekonieczne. Wymagane bezwzględnie doświadczenie pracy fizycznej (preferowane przez pracodawcę osoby pracujące np. na budowie, w fabrykach czy magazynach). Największe szanse na zatrudnienie będą mieć sprawni, silni mężczyźni, będą w dobrej kondycji fizycznej, gotowi na intensywną pracę w wymiarze nawet 60 godzin w tygodniu. Od kandydatów oczekuje się bardzo dobrego stanu zdrowia.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Nie wymagany!
Wymagania dodatkowe: Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, to ich skan należy przesłać na adres: koszalin@imperial.org.pl, wpisując, w tytule wiadomości, UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE - imię i nazwisko. Dokument MUSI być w JĘZYKU ANGIELSKIM. W przypadku braku uprawnień, w wersji angielskiej, należy dokument przetłumaczyć, jednak można to zrobić samodzielnie, gdyż nie jest wymagane tłumaczenie przysięgłe.
WARUNKI PRACY:

Długość kontraktu: 4 tygodnie
Wynagrodzenie: #163;7, 20/h (dla osób powyżej 25 lat) + bonus #163;658, 23-#163;915, 36 (w zależności od wieku i stażu pracy).
Tygodniowy czas pracy: Średnio 40-60 godzin tygodniowo.
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę w pokojach 2-osobowych lub 4-osobowych. Koszt: #163;8, 00 dziennie (odciągane z pensji). Pracodawca zapewnia również codziennie transport do pracy oraz do miejsca zamieszkania, w cenie #163;25, 00 tygodniowo (odciągane z pensji
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: 21 listopad 2016

JAK APLIKOWAĆ DO PRACY?
Formularz: ...
Formularz należy wypełnić oraz załączyć CV w języku angielskim ze zdjęciem (CV należy przygotować w formacie WORD).

JAK PRZYGOTOWAĆ CV, ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE SZANSE NA OTRZYMANIE ZATRUDNIENIA?
- Poświeć czas na staranne i rzetelne opracowanie CV, ponieważ pracodawca na podstawie CV dokona analizy przydatności kandydata do pracy.
- w CV podaj aktualne dane kontaktowe, zamieść zdjęcie oraz informację odnośnie poziomu języka angielskiego i posiadanych licencji na wózki widłowe.
- w CV opisz dokładnie przebieg kariery zawodowej wraz z zaakcentowaniem prac fizycznych.
- pamiętaj, że w CV możesz podawać również prace nieudokumentowane, ponieważ dla pracodawcy ważne jest faktyczne doświadczenie pracy, a nie dokumenty!
- CV to Twoja wizytówka, którą analizuje pracodawca i na jej postawie dokonuje dedycji o Twoim zatrudnieniu. Jeżeli przygotujesz je niechlujnie, informacje w nim zawarte nie będą zgodne z wymaganiami prawodawcy, Twoje szanse na otrzymanie pracy spadną praktycznie do zera!

WYJAZD DO PRACY
W przypadku akceptacji do pracy, prześlemy Państwu e-mailem potwierdzenie zatrudnienia, wystawione przez Pracodawcę Zagranicznego oraz pocztą kurierską, komplet dokumentów szkoleniowych do przestudiowania, wypełniania i odesłania do Imperial. Koszt szkolenia wynosi 490 zł (390 zł dla osób, które pracowały dla Pracodawcy w 2014 lub 2015).

BILET
W ciągu 2 tygodni od wystawienia potwierdzenia zatrudnienia należy wykupić bilet do Dublina lub Belfastu i przesłać kopie biletu e-mailem do Imperial. Pracodawca będzie odbierać swoich pracowników wyłącznie z Belfastu w godzinach 9:00-21:00. W przypadku wykupienia biletu do Dublina, należy dostać się do Belfastu autobusem podmiejskim (odchodzi co 30 min). Istnieje wiele połączeń lotniczych jak i autobusowych z Polski do Belfastu lub Dublina w związku z czym do Państwa należy decyzja jaki rodzaj transportu wybierzcie. Z Belfastu odbierane będą grupy liczące przynajmniej 3 osoby. W innym przypadku należy dostać się do miejsca zakwaterowania autobusem na własny koszt.

Szczegółowe informacje odnośnie odbioru z Belfastu przekazane zostaną po wykupieniu i przesłaniu do Imperial kopii biletu.
Pensja: 7,2 GBP/h
Lokalizacja: Belfast
Firma: Imperial
Kontakt 4u

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 1697 razy | 17-08-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ