Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Pakowanie i sortowanie odzieży Hannover

Pakowanie i sortowanie odzieży HannoverOszustka Pani Anna Podolak przynajmniej za taką się podała obiecała prace od października a pracy jak nie ma tak nie ma. dodam tylko że we wrześniu zrobiła mi niemiecki meldunek i konto. Pani Anna Podolak z Hannoveru z firmy Rabella .
Jesli ktos sie napotkał na tą pania prosze o kontakt
Pensja:
Lokalizacja: Hannover
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pakowanie i sortowanie odzieży Hannover może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2280 razy | 10-11-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ