Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pakowacz/-ka - HAARLEM - dla par

Pakowacz/-ka - HAARLEM - dla parHOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.


Aktualnie rekrutujemy dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zajmującej się przetwórstwem oraz dystrybucją bekonu.


Lokalizacja: Haarlem
Oferta również dla par!
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!Czym się będziesz zajmować?

- pakowanie / rozkładanie boczku
- cięcie/ krojenie
- wędzenie/ mrożenie
- mycie maszyn
- inne proste prace produkcyjne


Dodatkowe informacje:

-Praca jest w temperaturze od 4- 8 stopni Celsjusza
-Praca na różne zmiany, także w porze nocnej i w weekendy


Jakie są nasze oczekiwania?

-motywacja i chęć do pracy,
-mile widziane prawo jazdy kat B.

Co oferujemy?


Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźniem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.


Pomagamy również w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją PRODUKCJA HAARLEM w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.plProsimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pensja:
Lokalizacja: Haarlem
Firma: PracaHobij
Kontakt 4u
praca@hobij.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


PracaHobij | Czytano 207 razy | 22-04-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.