Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pakowacz gotowych posiłków Westerlo

Pakowacz gotowych posiłków WesterloDla naszego klienta z Westerlo w Belgii poszukujemy obecnie osób do pracy przy produkcji gotowych posiłków.

Opis stanowiska:
pakowanie oraz przygotowywanie gotowych posiłków: sałatki , makarony itp.

Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim,
- wcześniejsze doświadczenie w produkcji żywności / środowisku kuchennym / pakowaniu,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w / wokół Oevel i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferta:
- stawka; 13,1 euro/h brutto
- pełnoetatowa długoterminowa praca w rozwijającej się firmie w Belgii z możliwością stałego kontraktu,
- świetne środowisko pracy,
- zwrot kosztów podróży.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Pakowanie produktów/Westerlo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).
Pensja:
Lokalizacja: Westerlo
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Pakowacz gotowych posiłków Westerlo może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 398 razy | 07-02-2018