Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Otwórz ze mną Salon dla psów i kotów

Otwórz ze mną  Salon  dla psów i kotów Jestem z Polski i otwarty na ewentualny wyjazd za granice kraju - szukam osoby która zna język i ma możliwość stworzenia ze mną salonu dla psów i kotów.
Potencjalna osoba (wspólnik) nie musi znać się na tej pracy wystarczy że zagwarantuje mi na początek dach nad głową i pomoże w załatwieniu pewnych spraw związanych z tą działalnością w danym kraju..
Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładu usługowego jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiąże się z ekonomicznym sukcesem po kilku miesiącach wytężonej pracy.
Obecnie prowadzę salon pielęgnacji psów i kotów w niewielkim 100 tyś mieście w Polsce i chciałbym stworzyć profesjonalny salon ale w innym kraju z uwagi iż za granicą usługi powyższe są bardzo dobrze płatne i można naprawdę nieźle prosperować prowadząc taki salonik
O szczegółach poinformuje zainteresowane osoby na e-mail.groomer.partner@vp.pl
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Groomer
Kontakt
Oferta pracy Otwórz ze mną Salon dla psów i kotów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2638 razy | 02-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.