Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Oszust Alicante Hiszpania cz.2

Oszust Alicante Hiszpania cz.2Nie dajcie sie nabrac oszustowi z Alicante ktory potrzebuje pracowników do sprzatania hoteli lub innych prac hotelowych w Alicante i z okolic. Najpier kupujecie bilet w moim przypadku trzy osoby (1800zl) i na tym sie skonczylo wydatkow z mojej strony, inni zadluzyli sie na duzo wiecej poniewaz przeslali mu zaliczke na umowiony zadatek na hotel!! Aktualny nr tel do niego to:0034634038547.Wczoraj mowil o pieniazkach po przyjezdzie na miejsce ze on dal polowe kasy z firmy a ja mialem dac druga. Dzis chcial bym mu przelal zaliczke na hotel bo sa wakacje i duzo turystow jest i brak miejsc w hotelach <nie udalo mu sie>!! Ja starcilem tylko 1800zl na bilety ale Wy nie dajcie sie zrobic w konia.
Pensja: 7euro
Lokalizacja: Alicante
Firma: OSZUST ALICANTE cz.2
Kontakt
Oferta pracy Oszust Alicante Hiszpania cz.2 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2988 razy | 03-08-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ