Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Oszuści Bednarz, Stępień, Kuraś, Relidzyński, Kirsz

Oszuści Bednarz, Stępień, Kuraś, Relidzyński, KirszKolejne nazwiska oszustów wyłudzających pieniądze za przejazd i mieszkanie w Anglii. Oferują prace w magazynach odzieży lub w szklarniach. Nie dajcie sie nabrać jak ja i nie tylko. Wiemy że nadal działaja!!
Jeśli masz jakieś info na ich temat napisz do mnie!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Oszuści Bednarz, Stępień, Kuraś, Relidzyński, Kirsz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2025 razy | 13-02-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.