Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Osoba sprzatajaca w piekarni - blisko granicy

Osoba sprzatajaca w piekarni - blisko granicyW celu bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej (filia piekarni z kawiarenka) poszukujemy osobę sprzątającą (m/k)'

Miejsce pracy: Lipsk (50km) - 180 km od granicy

Zakres obowiązków:
- Sprzątanie kawiarni/cukierni/piekarni, pomieszczeń produkcji, sprzedaży, biur, itp.
- Sprzątanie od poniedziałku do soboty po 6-8 h dziennie (160-180 godz./mc), nadgodziny mile widziane.

Wymagania:
- Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Dobra organizacja i samodzielność
- Dokładność i zaangażowanie
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie

Oferujemy:
- Stałą pracę, umowę na pełnych warunkach niemieckich zawartą bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji)
- Pełny etat, mile widziane nadgodziny
- Pełny pakiet socjalny, płatny urlop
- Stawka godzinowa 12.00 Euro/h brutto
- Zakwaterowanie w jedno osobowym pokoju w pobliżu miejsca pracy (150, - Euro/mc)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Borys-Personal
Kontakt 4u
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: borys-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Borys-Personal | Czytano 238 razy | 03-03-2022