Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Osoba sprzątająca - Szwecja

Polski HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która działa na międzynarodowym rynku pracy. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z całej Europy, oferując zatrudnienie w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR  S.A.

Polski HR International  Sp. z o. o.  jako Agencja Rekrutacyjna  jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Aktualnie dla naszego klienta na terenie SZWECJI poszukujemy kandydatek na stanowisko:

OSOBA SPRZĄTAJĄCA, SPRZĄTACZKA

OPIS STANOWISKA:

  • sprzątanie i dbanie o czystość w powierzonych lokalizacjach mieszkań prywatnych

  • współpraca z pracownikami firmy

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

OCZEKIWANIA

  • mile widziane doświadczenie

  • dokładność, skrupulatność

  • sprawność i dobra kondycja fizyczna

  • prawo jazdy kat B

  • gotowość do pracy na min.1 rok

  • minimalna znajomość języka angielskiego

  • miłe usposobienie i uśmiech na twarzy

  • NIEKARALNOŚĆ

  • brak nałogów

  • brak uczuleń

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę i szybkie rozpoczęcie współpracy

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w pracy za granicą

  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową

  • wsparcie Koordynatora na każdym etapie przed podjęciem współpracy

  • legalne zatrudnienie

Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury poprzez przesłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy ,że skontaktujemy się jedynie z Kandydatkami które spełnią podstawowe wymagania formalne.

Pensja: 45-50
Lokalizacja:
Firma: Polski HR Search Selection
Oferta pracy Osoba sprzątająca - Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 844 razy | 30-06-2016