Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Oreder picker panie, panowie, pary

Oreder picker panie, panowie, paryJesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy? Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w magazynie Z ARTYKUŁAMI ELEKTRONICZNYMI na różnych stanowiskach (kompletowanie zamówień, wykładanie towaru, pakowanie)


Start: od zaraz
Miejsce pracy: GENNEP

Wymagamy:
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- zaangażowania i motywacji
- prawa jazdy (mile widziane)
- ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)
- stawka 9.04euro brutto/h (30% dodatku na drugiej zmianie)
- wypłaty tygodniowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres ewa@Holandiajobs.pl (w tytule GENNEP) lub kontakt pod numerem + 48 518 610 625 (pon.-pt. w godz. 09:00-16:00)

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)
Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.
Pensja: 9.04
Lokalizacja: Gennep
Firma: HolandiaJobs
Kontakt 4u
ewa@Holandiajobs.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HolandiaJobs | Czytano 389 razy | 01-11-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ