Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

bartek.karulik
bartek.karulik
marko60
marko60
tequila86
tequila86
dikens4
dikens4
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

ORDERPICKER Market- różne lokalizacje, stawka 11.70euro/h

ORDERPICKER Market- różne lokalizacje, stawka 11.70euro/hJesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy? Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

Aktualnie nasz klient poszukuje pracowników na stanowisko:
ORDERPICKER- dla silnych, sprawnych osób z prawem jazdy oraz doświadczeniem

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku Orderpicker
- prawo jazdy
- siła i dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
- stawkę 11.70euro/h
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: ewa@Holandiajobs.pl
(w temacie maila MARKET)

Numer kontaktowy: 518 610 625

Proszę dodać w CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.


Pensja: 11.70euro/h
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobs
Kontakt 4u
ewa@Holandiajobs.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HolandiaJobs | Czytano 866 razy | 01-04-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.