Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

ORDERPICKER / BEERSE / TURNHOUT / ANTWERPIA / BELGIA

ORDERPICKER / BEERSE / TURNHOUT / ANTWERPIA / BELGIA Orderpicker / Beerse / Belgia
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników na stanowisko order picker
Miejsce pracy: Beerse
Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień,
- szykowanie palet do wysyłki,
- rozkładanie towarów na magazynie,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- własne zakwaterowanie w okolicy Beerse i transport do pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane.
Oferta:
- belgijska umowa,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 12, 39 euro/h brutto,
- dodatek za dojazdy do pracy,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.
Więcej informacji +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy agencji lub na fanpage KBTI Poland w temacie wpisując "order picker Beerse".
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Employment Agency KBTI Poland (cert. 9154) is looking for employees for the position of Order Picker
Job location: Beerse
Job description:
- collecting orders,
- preparing pallets for shipment,
- putting goods in the warehouse,
- other warehouse logistics tasks.
Requirements:
- communicative knowledge of English or Dutch,
- own accommodation near Beerse and transport to work,
- experience on a similar position,
- Flexibility and motivation to work,
- willingness to perform other tasks if required.
Offer:
- Belgian contract,
- possibility of a permanent contract,
- rate of 12.39 euro / h gross,
- allowance for commuting to work,
- work in two shifts,
- possibility of long-term and stable employment.
More information +48 570 935 868
If you are interested please send your CV to the e-mail address of the agency or on the KBTI Poland fanpage in the subject line "order picker Beerse".
When sending documents please include the clause: I consent to the processing of my personal data for the purposes of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act of 29 August 1997 (Journal of Laws 02.101.926 uniform text as amended).

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KbtiPoland
Kontakt 4u
+48 570 935 868
rekrutacja@kbti.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

KbtiPoland | Czytano 191 razy | 05-08-2022