Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Order Picker

 Order PickerAgencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Vianen

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym;
- dokładanie towaru zgodnie z wytycznymi;
- przygotowanie paczek do wysyłki.

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości #8364;10, 38 brutto za godzinę;
- pracę 40 godzin tygodniowo;
- stałą pracę na warunkach holenderskich;
- wypłatę co tydzień;
- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego;
- doświadczenie jako Order Picker mile widziane;
- odpowiedzialność, punktualność.
Pensja:
Lokalizacja: Vianen
Firma: Derksen
Oferta pracy Order Picker może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Derksen | Czytano 300 razy | 24-07-2019