Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej Wolfsburg

Opiekunka osoby starszej WolfsburgFirma ROKITA CARE poszukuje od końca lipca opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pani urodzona w 1924 roku, 163cm, 63kg, Pf.3 mieszkająca samotnie w 38442 Wolfsburg.
Podopieczna jest osłabiona. Cierpi na niewydolność serca oraz ma podwyższone ciśnienie krwi. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca.

Pensja: 6000- 8000 zł
Lokalizacja: Wolfsburg
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej Wolfsburg może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 201 razy | 22-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.