Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej w Lubeck

Opiekunka osoby starszej w LubeckFirma ROKITA CARE poszukuje od 01.08.2021r. opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pan urodzony w 1931 roku, 176cm, 75kg, Pf.4 mieszkający z żoną w 23556 Lubeck.
Podopieczny jest po zawale, osłabiony. Porusza się przy pomocy balkonika lub wózka. Potrzebna jest pomoc w nocnej toalecie.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i własną łazienką.
Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca. Dodatkowym plusem jest letni bonus.

Pensja: 5000-7000 zł
Lokalizacja: Lubeck
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej w Lubeck może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 186 razy | 14-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.