Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun/ka osoby starszej w Friedberg

Opiekun/ka osoby starszej w FriedbergFirma ROKITA CARE poszukuje od zaraz opiekuna/ki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pan urodzony w 1938 roku, 178cm, 90kg, Pf.4 mieszkający z żoną w 61169 Friedberg.
Podopieczny jest osłabiony. Ma początki demencji, depresję i Parkinsona. Miał złamaną kość udową. Nie porusza się samodzielnie, do dyspozycji jest balkonik, wózek oraz Pflegebett. Personal-Training dwa razy w tygodniu.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca. Dodatkowym plusem jest letni bonus.


Pensja: 6000- 8000 zł
Lokalizacja: Friedberg
Firma: ROKITA CARE
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: +48 506 911 595
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ROKITA CARE | Czytano 25 razy | 21-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ