Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej Lubeck

Opiekunka osoby starszej LubeckFirma ROKITA CARE poszukuje opiekunki od 07.09.2021r. z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pani urodzona w 1952 roku, 171cm, 105kg, Pf.3, mieszkająca z córką w 23570 Lubeck.
Podopieczna ma guza mózgu. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się przy pomocy opiekuna, do dyspozycji jest balkonik, wózek i Pflegebett. Potrzebna jest pomoc w nocnej toalecie.
Zakwaterowanie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i własną toaletą.
Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca. Dodatkowym plusem jest letni bonus.
Pensja:
Lokalizacja: Lubeck
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej Lubeck może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 256 razy | 03-08-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.