Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osób starszych w Rodenbach

Opiekunka osób starszych w RodenbachFirma ROKITA CARE poszukuje od zaraz opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest małżeństwo mieszkające w 63517 Rodenbach.
Pani urodzona w 1940 roku, 160cm, 55kg, Pf.2.
Podopieczna ma cukrzycę oraz cierpi na chorobę Parkinsona. Porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika. Do dyspozycji jest Pflegebett.
Pan urodzony w 1940 roku, 175cm, Pf.3.
Podopieczny jest po udarze, osłabiony. Słyszy na jedno ucho. Porusza się samodzielnie za pomocą wózka. Do dyspozycji jest Pflegebett. Fizjoterapia dwa razy w tygodniu.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i własną łazienką. Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca.
Dodatkowym plusem jest letni bonus.

Pensja: 7000-10000 zł
Lokalizacja: Rodenbach
Firma: ROKITA CARE
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: +48 506 911 595
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ROKITA CARE | Czytano 27 razy | 21-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ