Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Opiekunka osób starszych - Praca w Anglii bez doświadczenia

Opiekunka osób starszych - Praca w Anglii bez doświadczeniaEPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii poszukuje Opiekunów/Opiekunek do pracy stałej.

UWAGA! Ze względu na wprowadzenie systemu wizowego w Anglii możemy wziąć pod uwagę jedynie osoby z uregulowanym statusem pobytu oraz przebywające na terenie Anglii.

LOKALIZACJA: Hampshire

WYMAGANIA:
Uregulowany status pobytu w Anglii
Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Mile widziany dyplom ukończenia kursu dla Opiekuna medycznego
Niekaralność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
Zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
Pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
Organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
Współpraca z personelem medycznym

KLIENT OFERUJE:
Pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (40 lub 48 godz./tygodniowo) - elastyczny grafik
Zakwaterowanie (płatne)
Wynagrodzenie 8.95 GBP za godzinę/brutto
Zwrot kosztów podróży (po rozpoczęciu pracy)
Dodatek za nadgodziny oraz dyżury w weekendy, święta
Szkolenia zawodowe

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EPSN
Oferta pracy Opiekunka osób starszych - Praca w Anglii bez doświadczenia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

EPSN | Czytano 283 razy | 15-06-2021