Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osób starszych Niemcy

Opiekunka osób starszych NiemcyFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Praca na niemieckich warunkach

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: różne miasta na terenie Nordrhein-Westfalen (Nadrenia Północna-Westfalia, zachodnie Niemiecy), jak np. Dortmund, Duisburg, Koln, Munster, Menden, Hamm, Haan itd.
Praca jest w niemieckiej agencji usług pielęgniarsko-opiekuńczych 24h. Praca polega na kompleksowej opiece nad osobą podopieczną w ich rodzinnych domach. Opiekunka/ Opiekun nie wykonuje żadnych czynności medycznych. Opiekunka/Opiekun mieszka w domu osoby, którą się opiekuje. Zakres czynności jest dostosowany do potrzeb osoby podopiecznej i funkcjonowania domu.
Praca jest systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo w innym systemie dogodnym dla opiekunki (krótszym/ dłuższym)

Główne zadania:
Pomoc we wszystkich czynnościach higienicznych, we wstawaniu i położeniu się do łóżka oraz w spożywaniu posiłków
Zmiana wkładek dla dorosłych lub pieluchomajtek
Pomoc w prowadzeniu domu jak: gotowanie i utrzymanie porządku i w czystości pomieszczeń codziennego użytku, robienie zakupów, kupowanie leków w aptece
Towarzyszenie w codzienności jak: pomoc w poruszaniu się po mieszkaniu i w trakcie wyjść z domu (spacery, zakupy), towarzyszenie w wizytach lekarskich itp.
Kontakt w języku niemieckim z pracodawcą (agencją opieki) i z rodziną podopiecznego
Wymagania:
Konieczne minimalne doświadczenie w opiece jako pomoc przy seniorach lub osobach niepełnosprawnych

Konieczne dobre doświadczenie przy sprzątaniu i gotowaniu
Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego do kontaktowania się z podopiecznym, ich rodziną oraz z niemiecką agencją opieki (min. poziom A1)
Gotowość do pracy systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo na dłuższy okres czasu
Otwartość na oczekiwania pracodawcy i podopiecznych oraz punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność
Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ Szkolenia zawodowe i niezbędbe szczepienia
+ 24 dni płatnego urlopu
Zwrot kosztów przewoźnika
Stała pomoc ze strony agencji (pracodawcy)
Zapewniony czas wolny od opieki
Zarobek miesięczny netto: 1600 do 1800 euro, przy opiece osoby leżącej
Zarobek miesięczny netto: 1550 do 1700 euro, przy opiece osoby mobilnej
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu/mieszkaniu domu osoby podopiecznej

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Oferta pracy Opiekunka osób starszych Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

EastGate | Czytano 337 razy | 10-06-2021