Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osób starszych Bad Essen

Opiekunka osób starszych Bad EssenFirma ROKITA CARE poszukuje od zaraz opiekunki z komunikatywną/ dobrą znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest małżeństwo mieszkające w 49152 Bad Essen.
Pani urodzona w 1941 roku, 160cm, 50kg, Pf.2.
Podopieczna jest po wylewie, osłabiona i inkontynentna. Cierpi na demencję, depresję oraz Alzheimera. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie.
Pan 178cm, 65kg, Pf.2.
Podopieczny jest po wylewie, osłabiony, inkontynentny. Cierpi na syndrom Korsakowa, demencję, zaburzenia w u kładzie krążenia i niewydolność serca. Pan choruje na COPD (przewlekła obturacyjna choroba płuc). Porusza się samodzielnie.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca.
Dodatkowym plusem jest letni bonus.

Pensja:
Lokalizacja: Bad Essen
Firma: ROKITA CARE
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: +48 506 911 595
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ROKITA CARE | Czytano 38 razy | 23-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ