Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Marek Mikita
Marek Mikita
zabcia198
zabcia198
bmw35
bmw35
pawel-ziecina
pawel-ziecina
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Opiekunka do punktu przedszkolnego

Opiekunka do punktu przedszkolnegoPoszukujemy osób do opieki nad dziećmi w punkcie przedszkolnym zorganizowanym przy klubie fitness w Poznaniu.
Najlepiej studentkę / studenta pedagogiki. Praca w godzinach popołudniowych oraz w weekendy od 3 do 4 godzin dziennie w systemie zmianowym.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: Niku
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do punktu przedszkolnego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 15715 razy | 20-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.