Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do Pana w północnej Holandii z j. angielskim od 27

Opiekunka do Pana w północnej Holandii z j. angielskim od 27HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Opiekunka do Pana w północnej Holandii z j. angielskim od 27.11. na 6 tygodni

Poszukujemy niepalącej Opiekunki ze znajomością języka angielskiego dla Pana mieszkającego w Bergen (7 km od Alkmaar) w Holandii. Podopieczny ma 82 lata, 175 cm wzrostu i waży 75 kg. Senior choruje na serce. Nie ma demencji, nie nosi pieluch, noce przesypia spokojnie. Pan jest po wylewie, w domu porusza się za pomocą rollatora a na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Nie wymaga pomocy w transferze. Potrzebuje pomocy w higienie, korzystaniu z toalety, przygotowywaniu posiłków, pracach domowych, zakupach. Senior mieszka sam w 150 metrowym domku z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, osobna łazienka, telewizor, dostęp do Internetu, jeden dzień wolny w tygodniu. Pan lubi spędzać czas w klubie szachowym, na spotkaniach z przyjaciółmi i pijąc kawę w miasteczku. Poszukujemy pogodnej Opiekunki, która dotrzyma Podopiecznemu towarzystwa i pomoże mu w codziennych czynnościach. Senior jest bardzo pogodnym, starszym Panem na poziomie.

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy #8211; warunek konieczny
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Nasza oferta
- praca od 27.11. na ok. 6 tygodni
- 1400 euro netto + zwrot kosztów podróży + premia świąteczna
- praca na umowę zlecenie
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora
Pensja: 1400 euro netto/miesięcznie + zwrot za koszty podróży+ premia świąteczna
Lokalizacja: Bergen - ok. Alkmaar
Firma: HRInvestment
Kontakt 4u
Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu !
- Wyślij swoje zgłoszenie na adres : opieka@hrigroup.pl
- Zadzwoń pod numer: 71 363 45 14
- Wyślij wiadomość SMS na numer 539 955 700 o treści OPIEKUNKA Oddzwonimy!

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Ul. Stacyjna 1/43
53-613 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755


Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HRInvestment | Czytano 60 razy | 09-11-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ