Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do osoby starszej w Wolfsburg

Opiekunka do osoby starszej w WolfsburgFirma ROKITA CARE poszukuje od połowy sierpnia opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pani urodzona w 1938 roku, 165cm, 67kg, Pf.4 mieszkająca z mężem w 38448 Wolfsburg.
Podopieczna jest osłabiona, inkontynentna. Cierpi na cukrzycę, demencję, osteoporozę, niewydolność serca oraz zaburzenia w układzie krążenia.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu. Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca.

Pensja:
Lokalizacja: Wolfsburg
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do osoby starszej w Wolfsburg może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 231 razy | 10-08-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.