Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do mobilnej Pani z prawem jazdy od zaraz do Świąt

Opiekunka do mobilnej Pani z prawem jazdy od zaraz do Świąt HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Opiekunka do mobilnej Pani z prawem jazdy od zaraz do Świąt ! Powrót po Nowym Roku

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości Emmendingen w wieku 87 lat. Podopieczna waży 60 kg, ma 165 cm wzrostu. Seniorka mieszka sama w przestronnym, 5 pokojowym, mieszkaniu z dostępem do Internetu. Nie ma żadnych szczególnych schorzeń a jedynie ograniczenia wynikające z wieku. Podopieczna chodzi o lasce. Nie ma żadnego stopnia niepełnosprawności. Seniorka nosi okulary i aparat słuchowy. Sama, również w nocy, korzysta z toalety. Podopieczna potrzebuje jednak niewielkiej pomocy przy kąpieli.

Wymagania

- minimum komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Nasza oferta

- praca od zaraz #8211; możliwy powrót do Polski na Święta i powrót po Nowym Roku
- 1400 euro netto miesięcznie + zwrot kosztów podróży + premia świąteczna w przypadku pracy podczas okresu świątecznego
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu !
- Wyślij swoje zgłoszenie na adres : opieka@hrigroup.pl
- Zadzwoń pod numer: (71) 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93
- wyślij wiadomość SMS na numer 539 955 700 o treści OPIEKUNKA

Oddzwonimy !
Pensja: 1400 euro netto/miesięcznie + zwrot za koszty podróży+dodatek świąteczny
Lokalizacja: Emmendingen
Firma: HRInvestment
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do mobilnej Pani z prawem jazdy od zaraz do Świąt może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 362 razy | 24-11-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.