Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do mobilnej Pani w ok. Frankfurtu nad Menem od 05.

Opiekunka do mobilnej Pani w ok. Frankfurtu nad Menem od 05.HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Opiekunka do mobilnej Pani w ok. Frankfurtu nad Menem od 05.09. na 2 miesiące !

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości uzdrowiskowej Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem. Pani ma 94 lata, waży ok 78 kg, ma144 cm wzrostu. Z uwagi na nietrzymanie moczu Podopieczna nosi duże wkładki. Seniorka ma wysokie ciśnienie oraz chorobę wieńcową. Pani jest całkowicie sprawna umysłowo, nie ma demencji. Ma duże poczucie humoru i pogodny stosunek do życia. Ma problemy ze słuchem, nosi aparaty słuchowe. Seniorka porusza się samodzielnie bądź z rollatorem. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie towarzyszenie w codziennych czynnościach oraz zakładanie pończoch uciskowych. Seniorka mieszka sama, ma jednak dwie córki, które pozostają w stałym kontakcie zarówno z matką, jak i z Opiekunką.
Dwa raz w tygodniu w godz. 09:00-16:30 Podopieczna przebywa w dziennym domu opieki. Wówczas Opiekunka ma czas dla siebie. Dodatkowo codziennie w godzinach 13:00-15:00 są ustalone przerwy.
Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, dostęp do Internetu, własny telefon stacjonarny z połączeniami do Polski. Łazienka jest wspólna.

Wymagania
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Nasza oferta
- praca od 06.09. na 2 miesiące
- 1300 euro miesięcznie + zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Pensja: 1300 euro netto/miesięcznie + zwrot za koszty podróży
Lokalizacja: 15 km od Frankfurt am Main
Firma: HRInvestment
Kontakt 4u
Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje pracy, zapraszamy do kontaktu !
- Wyślij swoje zgłoszenie na adres : opieka@hrigroup.pl
- Zadzwoń pod numer: (71) 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93
- wyślij wiadomość SMS na numer 539 955 700 o treści OPIEKUNKA
Oddzwonimy !

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
ul. Stacyjna 1/43
53-613 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755


Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HRInvestment | Czytano 94 razy | 02-09-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ