Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Opiekunka do Dzieci

Opiekunka do Dzieci Szukam Pracy jako opiekunka do dzieci najlepiej dla takich maluszkow w granicy od 2- 5 lat . Mam 15 lat i duze doswiadczenie w opiece nad dziecmi , Pracowalam w domu dziecka jako pomoc w pilnowaniu oraz w 3 restauracjach. Zajmowalam sie dziecki ktore przychodzily tam z rodzicami . Poniewaz ze uczeszczam do szkoly to najbardziej odpowiadal by mi weekend ewentualnie wieczory .
Pensja: 6 GBP/h
Lokalizacja: High Wycombe / Marlow
Firma: AleksandraKr
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do Dzieci może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

AleksandraKr | Czytano 1307 razy | 04-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ