Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun/ka dla starszej pani - 1300 EURO +125 E premii

Opiekun/ka dla starszej pani - 1300 EURO +125 E premiiW chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI BERTY w Rheinzabern k. Karlsruhe
Oferujemy:
- wynagrodzenie 1300 Euro netto + 125 Euro premii świątecznej
- legalną pracę na podstawie 1 umowy
- dostęp do całodobowego numeru alarmowego
- opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
- organizacja i opłata przejazdu
- terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
- elastyczny okres trwania umowy #8211; możliwość - zmiany okresu trwania umowy
- wyżywienie i zakwaterowanie
- w razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:
91 lat
72 kg
156 cm
leżąca
początkowa demencja, po udarze, osłabiona, reumatyzm
problemy ze słuchem
Pani Berta mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Jej syn mieszka w innej miejscowości i kilka razy w tygodniu przyjeżdża w odwiedziny. W domu obok mieszka przyjaciółka rodziny, która bardzo często odwiedza Panią Bertę, czasem gotuje obiad dla niej i opiekunki. Sklepy oddalone są 5-10 min. piechotą od domu.
Zakres obowiązków:
- opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, mycie pacjentki w łóżku, transfer, spacery)
- pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
- doświadczenie w opiece
- miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
TERMIN ZLECENIA: 30.11.2016 #8211; 10.01.2016
MIEJSCE PRACY: Rheinzabern k. Karlsruhe

Pensja: 1300 + 125
Lokalizacja: Rheinzabern
Firma: Centrumpracy24
Oferta pracy Opiekun/ka dla starszej pani - 1300 EURO +125 E premii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 634 razy | 25-11-2016