Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka dla seniorki

Opiekunka dla seniorkiCentrum Językowe Konik24 to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Niemcy - Stuttgart

Termin wyjazdu: 15.12 na 2 miesiące

Ogólny opis:

Opieki wymaga seniorka, w wieku 75 lat, ważąca 58 kg, 170 cm wzrostu.
Podopieczna ma problemy krążeniowe, jest po mastektomii piersi, porusza się przy balkoniku.
Nasza podopieczna jest osobą bardzo sympatyczną, bardzo lubi naturę, kwiaty i wszelką roślinność. Mieszka samotnie w komfortowym apartamencie o pow 90m2 + ogród o pow50m2.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój wraz z łazienką, internet, oraz samochód.

Zakres obowiązków:
sprawowanie opieki nad podopieczną, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy oraz pomoc w codziennych czynnościach (kąpiel, ubieranie).
pielęgnacja roślin.
Podopieczna z toalety korzysta samodzielnie.
Nie ma nocnego wstawania.
Seniorka większość dnia spędza w ukochanym ogrodzie, lubi również spacery i wycieczki za miasto.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym+ lub dobrym
- doświadczenie w opiece
- prawo jazdy katB
- brak nałogu papierosowego

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM, KOMUNIKATYWNYM, DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH PIELĘGNIAREK, OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
Pensja: 1200 EURO
Lokalizacja: Stuttgart
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Opiekunka dla seniorki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 538 razy | 04-12-2017