joaflis
joaflis
ARTUR10000.1
marmiel
marmiel
aniap
aniap
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka dla seniora na 6 tygodni

Opiekunka dla seniora  na 6 tygodniSpecjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

Poszukiwana opiekunka od 22.11 wynag. 1200 euro - sprawdzona rodzina
Erftstadt 50374
Termin wyjazdu: od 22 .11.2017 na 6 tyg
Wynagrodzenie: 1200 euro + premia świąteczna

Ogólny opis:
Do opieki Pan, lat 77 o wadze 78kg i wzroście 178cm. Pan porusza się za pomocą rolatora, ma demencję i jest osobą zapominalską.
Senior jest inkontynentny, nosi pampersy oraz trzeba go asekurować przy poruszaniu się, jest uparty.
Pomoc w czynnościach dnia codziennego oraz higienie intymnej.
Opiekunka ma osobny pokój na poddaszu z łazienką, tv, telefonem stacjonarnym oraz internetem.
Rodzina podopiecznego jest bardzo przyjemna, w domu mieszka również żona seniora, która gotuje, a opiekunka sprząta po obiedzie. Jest także sprzątaczka. Po obiedzie jest przerwa 12:30, od 20 min do 2h. Kolejna tego typu przerwa po kolacji od 17:00-19:00. Może być osoba paląca, ponieważ żona seniora pali papierosy. Senior codziennie wychodzi na spacery na wózku.
Żona jest w pełni sprawna, na zakupy chodzi się razem cała trójką.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania:
język niemiecki komunikatywny
mile widziane referencje
doświadczenie w opiece
mile widziane prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
* Płatne postojowe
Pensja: 1200 EURO
Lokalizacja:
Firma: Konik.wroclaw
Kontakt 4u
tel: 570 718 736

cj konik | Czytano 274 razy | 25-10-2017

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.