Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun seniorów w Niemczech

Opiekun seniorów w Niemczech InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech - Opieka nad Panem Klausa (62 l.)

Data wyjazdu: 31.08. na 4 tygodnie

Atuty oferty:

osobny pokój
internet
sklepy w odległości 100 m
wolne wtorki
Opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający podopieczny w wieku 62 lat. Senior cierpi na początkową demencję, nadciśnienie i przeszedł niedawno zawał. Senior jest osobą w miarę samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Chętnie spaceruje po pobliskim lesie.

Obowiązki:
Asekuracja w ubieraniu / myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Dotrzymywanie towarzystwa
Oczekujemy:

dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.
Oferujemy:

wynagrodzenie 1350 EUR netto (za miesiąc)!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (5227 zł brutto)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
Pensja: 1350 EURO netto
Lokalizacja:
Firma: Dominika Jęchorek
Oferta pracy Opiekun seniorów w Niemczech może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 249 razy | 07-08-2020