Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun seniorki - średni niem. 1300 eur 15.12

Opiekun seniorki - średni niem. 1300 eur 15.12W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI Marii w Remagen/k. Bonn
Oferujemy:
#8226;wynagrodzenie 1300 Euro netto + od 100 #8211; 300 Euro premii za święta
#8226;legalną pracę na podstawie 1 umowy
#8226;dostęp do całodobowego numeru alarmowego
#8226;opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
#8226;organizacja i opłata przejazdu
#8226;terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
#8226;elastyczny okres trwania umowy #8211; możliwość zmiany okresu trwania umowy
#8226;wyżywienie i zakwaterowanie
#8226;w razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:
#8226; Pani
#8226;91 lat
#8226;75 kg
#8226;160 cm
#8226;demencja
#8226;osoba leżąca, zaczyna wstawać z łóżka
#8226;cukrzyca
#8226;problemy ze słuchem
#8226;osoba niewidoma
#8226;inkontynencja

Seniorka mieszka w małym uroczym miasteczku położonym nad Renem. Podopieczna jest osobą leżącą, która powoli zaczyna wstawać. Z pomocą jest w stanie przejść kilka kroków. Z powodu utraty wzroku potrzebuje częstszego kontaktu z Opiekunką. Do Seniorki przychodzą dwa razy dziennie służba ambulatoryjna (rano i wieczorem), podają insulinę oraz krople do oczu.
Zakres obowiązków:
#8226;opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w kąpieli, pomoc we wstawaniu, towarzyszenie w wizytach lekarskich)
#8226;pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:
#8226;znajomość języka niemieckiego w stopniu ŚREDNIM
#8226;doświadczenie w opiece
#8226;miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
#8226;prawo jazdy
TERMIN ZLECENIA: 15.12.2016 #8211; 15.01.2017
MIEJSCE PRACY: Remagen/k. Bonn

Pensja: 1300
Lokalizacja: Remagen
Firma: Centrumpracy24
Oferta pracy Opiekun seniorki - średni niem. 1300 eur 15.12 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 673 razy | 23-11-2016